بهترین جراح بینی اصفهان
جراحی بینی در اصفهان
دکتر مهشید خورده چی

031

اصفهان

031

اصفهان

031

37790403

اصفهان

031

37790402

اصفهان

اتوپلاستی

اتوپلاستی چیست ؟

اتوپلاستی یا جراحی گوش با هدف رفع ایرادات ظاهری و بد شکلی یا برجستگی لاله گوش انجام می شود.

یکی از اعضای بدن که قادر به پوشاندن آن از معرض دید دیگران نیستیم گوش ها هستند، به همین منظور داشتن گوش های بیرون زده و نا متناسب با اندازه سر از مواردی است که افراد را آزار می دهد.

افرادی که از اندازه و ظاهر گوش خود رضایت ندارند، می توانند با عمل اتوپلاستی اندازه، شکل و موقعیت گوش خود را متناسب با سر تغییر دهند.

افرادی که متقاضی انجام عمل اتوپلاستی هستند، می توانند نمونه کارهای پزشکان را در سایتشان مشاهده نمایند.

اتوپلاستی

پیشنهاده ما به شما این است که با مراجعه به اینستاگرام و سایت دکتر مهشید خورده چی نمونه کارهای ایشان را در آرشیو گالری تصاویر سایت مشاهده نمایید.

کاندیدای جراحی گوش

جراحی زیبایی گوش محدودیت سنی ندارد و توصیه می شود که بعد از سن ۵ الی ۶ سالگی که رشد لاله گوش کامل شد و به اندازه نهایی خود رسید، انجام شود.

تا بعد از عمل اتوپلاستی دستخوش تغییراتی نشود.

جراحی زیبایی گوش کودکان

بهترین زمان برای جراحی گوش کودکان قبل از رفتن کودک به مدرسه می باشد که هم رشد گوش ها تکامل یافته و کودک از داشتن گوش های متناسب حس خوبی خواهد داشت و اعتماد به نفس کودک را افزایش خواهد داد.

کودکان به دلیل داشتن غضروف نرم لاله گوش خود بهترین کاندیدای انجام جراحی گوش هستند به این خاطر که لاله گوش خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارد و به راحتی شکل و فرم می گیرد.

جراحی زیبایی گوش بزرگسالان

نتیجه عمل اتوپلاستی بزرگسالان مانند کودکان نمی باشد به دلیل داشتن غضروف محکم، لاله گوش انعطاف پذیر نمی باشد.

قابل ذکر است که تغییرات به نحوی در عمل زیبایی گوش ایجاد خواهد شد که رضایت افرادی که دارای انتظارات معقولانه ای هستند را جلب خواهد نمود.

هزینه جراحی گوش

هزینه اتوپلاستی گوش بسته به میزان ایراد گوش ، دستمزد جراح گوش و کلینیک و اتاق عمل و هزینه های جانبی دیگر در مورد داروهای مورد استفاده در افراد مختلف متفاوت می باشد و بعد از اولین جلسه مشاوره و معاینه به فرد اعلام خواهد شد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر خورده چی