جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی بر روی بینی که دارای استخوان و غضروف محکم و پوست نازک باشد، انجام می شود و ایرادات ظاهری همچون کجی بینی ، قوز روی بینی ، انحراف بینی ، بزرگ بودن نوک بینی ، بزرگی سوراخ های بینی و غیره برطرف می شود.

جراحی بینی استخوانی

برای جراحی بینی استخوانی دو تکنیک وجود دارد: جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته .

جراح بینی پس از معاینه و بررسی راه های تنفسی بیمار و ایرادات ظاهری بینی آزمایشاتی را برای بیمار تجویز کرده و پس از مشاهده نتایج آزمایش زمان جراحی زیبایی بینی را تعیین می کند.

در روز جراحی بینی ، جراح بینی با یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته با حفظ سلامت و عملکرد بینی اقدام به رفع ایرادات ظاهری می کند.

افرادی که دارای این نوع بینی هستن بیشتر متقاضی جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینی طبیعی یا جراحی بینی شبیه به یک عکس هستند.

جراحی بینی استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی چیست؟

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی در استحکام اسکلت بینی و اندازه پوست آن ها می باشد و عمده تفاوت در جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی به همین علت می باشد.

بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست نازکی دارد، به راحتی می توان تمام ایرادات بینی را مشاهده کرد،

عمل بینی استخوانی با لیزر :

امروزه شاهد تبلیغات زیادی در خصوص عمل بینی استخوانی با لیزر هستیم باید گفت با اینکه علم پزشکی پیشرفت های زیادی داشته اما آنقدر پیشرفت نکرده که بتوان با لیزر تغییراتی را بر روی استخوان بینی اعمال کرد، لیزر فقط باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر می باشد؟

هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه آزمایشات و داروها، هزینه جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

دکتر مهشید خورده چی
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت

درباره drkhordehchiadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − شانزده =