متخصص جراحی زیبایی
دکتر مهشید خورده چی

031

اصفهان

031

اصفهان

جراحی گوش

رفع ایرادات ظاهری بدن و صورت باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود ، جراحی گوش یا اتوپلاستی برای رفع مشکلات گوش و بهبود فرم آن انجام می شود. افرادی که دچار مشکلاتی نظیر کوچکی گوش ، بزرگی آن یا فاصله زیاد گوش از سر هستند ، از این پروسه زیبایی استقبال می کنند. در ادامه دکتر مهشید خورده چی ، جراح گوش اصفهان ، اصلاعات مفیدی از این فرآیند ارائه می دهد.

 

جراحی گوش

 

انواع جراحی گوش با دکتر خورده چی

 • جراحی کوچک کردن
 • جراحی لاله گوش
 • جراحی ترمیمی
 • عمل میانی گوش
 • عمل گوش برای رفع ناهنجاری های ظاهری

جراحی زیبایی گوش برای رفع مشکلات مادرزادی که در برخی از کودکان و حتی بزرگسالان وجود دارد ، مفید است. اما حداقل سن کودکان باید 5 سال باشد ، زیرا  در سن کمتر از 5 سال ، هنوز گوش به فرم اصلی خود نرسیده است و در چنین شرایطی امکان آسیب بیشتر وجود دارد.

انواع روش های جراحی اتوپلاستی در اصفهان

کاهش سایز : در صورتی که گوش های شما نیز از حالت طبیعی بزرگ تر باشد ، به اختلال ماکروتیا مبتلا هستید. در این مواقع می توانید با هدف کاهش ساختار کلی گوش ها اتوپلاستی انجام دهید.

برجستگی : بر خلاف اختلال ماکروتیا که افراد سعی در کوچک کردن ساختار گوش های خود دارند ، در پروسه برجستگی گوش که ممکن است ، افراد به صورت ژنتیکی گوش های کوچک داشته باشند و حتی در برخی موارد ساختار آن ها به طور کامل رشد نکرده باشد ، از جراحی گوش با هدف برجسته سازی و افزایش سایز گوش ها نیز به کار گرفته می شود.

سنجاق کردن : در این مواقع جراح گوش تلاش می کند تا با کمک تکنیک های موجود گوش ها را به سر نزدیک تر کند ، که با اصطلاح به آن سنجاق کردن گوش می گویند

جراحی گوش میانی در اصفهان با دکتر مهشید خورده چی

 1. عفونت های پی در پی ، چسبندگی  و غیره مشکلاتی در گوش میانی به وجود می آورند و باعث عفونت آن می شوند.
 2. در مواردی چون کاهش شنوایی ، عفونت های مزمن گوش و مواردی از این قبیل ، با توجه به تشخیص پزشک جراحي گوش میانی انجام می شود.
 3. در صورت مشاهده علائمی چون وزوز ، ترشح و دیگر مواردی که به طور طبیعی رایج نیست و برای شخص آزار دهنده است ، حتما به دکتر مراجعه کنید و مورد معاینه و درمان قرار گیرید.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی گوش می باشند ؟

اتوپلاستی برای کودکانی مناسب است که دارای شرایط زیر باشند :

 • کودکانی که به عفونت های پوستی گوش مبتلا نیستند و از سلامت عمومی و جسمی خوبی برخوردارند.
 • حداقل سن کودکان ۷ سال باشد ، زیرا لازم است تا استحکام بیشتر غضروف های گوش کودک صبر کرد.
 • سن کودک باید به گونه ای باشد ، که توانایی پذیرش جراحی و دوره نقاهت را بعد از اتوپلاستی داشته باشد.
 • اتوپلاستی برای افراد بالغی مناسب است که دارای شرایط زیر باشند :
 • به دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل اعتیاد نداشته باشند.
 • افرادی که هدف مشخص و واقع گرایانه ای از جراحی گوش های خود دارند.
 • در صورتی که متقاضیان به نوعی بیماری و اختلال بخصوصی مبتلا نباشند و در سلامت کامل باشند

هزینه عمل گوش در اصفهان

هزینه جراحی اتوپلاستی به دستمزد جراح در اصفهان و ایرادی که باید رفع شود بستگی دارد و بهتر است فرد معاینه شود ، سپس قیمت را به طور دقیق سوال نماید. برای کاهش عوارض جراحی زیبایی گوش و جلوگیری از مشکلاتی که امکان دارد پیش بیاید ، مهم است که گوش توسط بهترین جراح گوش انجام شود . به همین دلیل انتخاب یک جراح گوش خوب در اصفهان بسیار ضروری است . اولین قدم برای تشخیص مهارت پزشک ، مشاهده نمونه کارهای مورد نظر است. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر مهشید خورده چی ، به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

اشتراک در
اطلاع دهید
0 Comments
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات