بهترین جراح بینی اصفهان
جراحی بینی در اصفهان
دکتر مهشید خورده چی

031

اصفهان

031

اصفهان

031

37790403

اصفهان

031

37790402

اصفهان

جراحی بینی شبیه به یک عکس

برخی از افراد متقاضی جراحی بینی خواسته های نامعقولی همچون جراحی بینی شبیه به یک عکس یا یک فرد مشهور را دارند.

 

جراحی بینی شبیه به یک عکس

 

چرا جراحی بینی شبیه به یک عکس امکان پذیر نیست؟

جراحی بینی شبیه به یک عکس به دو دلیل امکان پذیر نمی باشد:

 • منحصر بفرد بودن ویژگی های بینی

بینی افراد ویژگی های متفاوتی دارد. بینی برخی از افراد گوشتی و برخی دیگر استخوانی است. بینی برخی از آن ها قوز دارد و برخی دیگر نوک بینی شان بسیار بزرگ می باشد، بدیهی است که نتیجه جراحی بر روی فردی که بینی اش استخوانی بوده و قوز دارد مشابه فردی با بینی گوشتی و نوک بزرگ نخواهد شد.

 • تناسب بینی با سایر اجزای صورت

بینی به دلیل اینکه در مرکز صورت قرار گرفته و عضو برجسته صورت است، تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره افراد دارد. افراد گمان می کنند که یک بینی در صورتی ایده آل است که بی نقص باشد، در صورتی که بینی ایده آل بینی است که علاوه بر بی نقص بودن با سایر اجزای صورت نیز در تناسب باشد.

بعضاً با افردای مواجه هستیم که اجزای صورتشان بزرگ بوده و عکس فردی با اجزای صورت ظریف و بینی فانتزی را در دست دارند و می خواهند که بینی شان شبیه به صاحب عکس جراحی شود.

در صورت جراحی نمودن بینی آن ها به فرم فانتزی ، نه تنها صورتشان زیباتر نشده بلکه ممکن است به دلیل عدم تناسب بینی با سایر اجزای صورت، جراحی بینی تاثیر منفی بر روی چهره آن ها بگذارد.

 

 

در ادامه مقاله جراحی بینی شبیه به یک عکس

لزوم انتخاب یک جراح بینی خوب

جراح بینی تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه به دست آمده از جراحی زیبایی بینی دارد. هرچه جراح بینی از تخصص، مهارت و تجربه بیشتری برخوردار باشد نتیجه به دست آمده از عمل جراحی بینی رضایت بخش تر خواهد بود.

همچنین اگر جراح بینی از تجربه و مهارت لازم برخوردار نباشد، ممکن است نتیجه به دست آمده از جراحی بینی رضایت بخش نبوده و حتی عوارض جبران ناپذیری نیز در بینی ایجاد گردد.

یک جراح بینی خوب زمان لازم را برای مشاوره با بیمار صرف کرده و از انتظارات او از عمل زیبایی بینی مطلع می گردد. در صورتی که فرد انتظارات غیر معقول و غیر منطقی از عمل جراحی زیبایی بینی داشته باشد سعی می کند او را متقاعد و منصرف کند و در صورت منصرف نشدن فرد، از جراحی کردن بینی او امتناع می کند.

سلامت فرد را در اولویت قرار داده و بینی را به فرمی جراحی می نماید که با دیگر اجزای چهره تناسب داشته باشد.

عوارض جراحی بینی

همانگونه که گفتیم چنانچه جراحی بینی توسط یک جراح بینی خوب انجام شود عوارض خاصی برای فرد نخواهد داشت. تنها عارضه ناشی از جراحی بینی بروز مقداری ورم، التهاب و کبودی می باشد که با انجام مراقبت های لازم همچون استفاده از چسب بینی و به مرور زمان رفع خواهد شد.

قبل از جراحی بینی

 1. در جلسه مشاوره با جراح بینی ، شرکت کنید و انتظارات خود از عمل بینی را در این جلسه مطرح کنید ؛ ایشان آزمایشات و معایناتی را برای بررسی نحوه عمل بینی انجام می دهند و توصیه هایی به شما می کنند که رعایت آن ها از اهمیت به سزایی برخوردار است.
 2. حداقل یک هفته قبل از عمل بینی ، از مصرف الکل خودداری کنید.
 3. مصرف الکل آب بدن را دفع می کند و می تواند باعث کبودی و خونریزی شود.
 4. یک ماه قبل از جراحی بینی و ۶ هفته بعد از آن سیگار نکشید ؛ سیگار حاوی نیکوتین ، است که روند بهبودی زخم را مختل می کند.
 5. چند روز قبل از جراحی بینی ، از نوشیدن کافئین پرهیز کنید ؛ چرا که فشار خون و کبودی را افزایش می دهد.

بعد از جراحی زیبایی بینی

 • نکاتی که بعد از عمل بینی ، باید رعایت کنید تا زودتر به زندگی عادی خود بازگردید ، عبارت اند از :
 • تمام مدت سرتان را بالا نگه دارید.
 • با دهان نفس بکشید.
 • فین نکنید.
 • حداقل دو هفته بعد از جراحی زیبایی بینی ، از حمام داغ اجتناب کنید.
 • چند هفته اول بعد عمل بینی ، در معرض آفتاب قرار نگیرید ( اگر به فضای باز می روید ، از ضدآفتاب استفاده کنید ).
 • دمای بدنتان را منظم چک کنید.

هزینه رینوپلاستی ، چقدر است ؟

هزینه رینوپلاستی ، متغیر می باشد ؛ چرا که روندهای به کار برده شده در بینی های مختلف ، متفاوت است ؛ این هزینه به روند ، آنچه در بینی نیازمند درمان است و توام نمودن روند رینوپلاستی با سایر روندها ، بستگی دارد ؛ در طول جلسه مشاوره ، جراح بینی در خصوص هزینه جراحی و دیگر گزینه های پرداخت با بیمار ، گفتگو می کند.

دکتر مهشید خورده چی ، جراح بینی اصفهان بعد از معاینه دقیق بینی شما هزینه را حضورتان اعلام خواهد نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر خورده چی