متخصص جراحی زیبایی
دکتر مهشید خورده چی

031

اصفهان

031

اصفهان

تزریق بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس در اصفهان روشی سریع و غیر تهاجمی و موقتی است که با هدف جلوگیری از انقباض و انبساط مکرر عضلات دینامیکی صورت انجام می شود که با بی حرکت شدن عضلات چین و چروک های کمرنگ خواهد شد.  بوتاکس نوعی سم بوتولیسم می باشد که با تزریق دوز معینی از این ماده به طور مستقیم در ماهیچه های عضلات باعث محدود کردن فعالیت آن ها می شود. با بالارفتن سن پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد به نحوی که ابتدا تولید کلاژن و الاستین کاهش می یابد در نتیجه به مرور زمان چین و چروکی در چهره فرد نمایان خواهد شد. افرادی که متقاضی انجام تزریق هستند می توانند نمونه کارهای دکتر مهشید خورده چی را در اینستاگرام یا سایت ایشان و میزان تغییرات چهره در قبل و بعد از تزریق را مشاهده نمایند.

کاربرد تزریق بوتاکس در اصفهان با دکتر خورده چی

زیبایی

 1. فرم دهی به ابروها
 2. رفع خطوط اخم و خطوط پیشانی
 3. برطرف کردن خطوط خنده
 4. برطرف کردن چین و چروک اطراف چشم و چروک های پنجه کلاغی

درمانی

 • گرفتگی اسپاسم عضلات
 • سردردهای میگرنی مزمن
 • درمان تعریق زیاد زیر بغل و کف دست
 • نقاط تزریق بوتاکس در اصفهان و در محل های به خصوصی انجام خواهد شد.

 

تزریق بوتاکس

رایج ترین نواحی جهت تزریق بوتاکس در اصفهان

خط اخم میان دو ابرو : به طور معمول خطوط اخم در میان دو ابرو شکل می گیرد ، این خطوط چهره افراد را عصبانی نشان می دهد ، که با استفاده از بوتاکس هر گونه چین و چروک در این نواحی و خطوط عمیق از بین می رود.

خطوط اطراف چشم : خندیدن یکی از عادت هایی است که موجب ایجاد خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم ها می شود ، که به مرور زمان شاهد آن خواهید بود ، بکارگیری از بوتاکس می تواند در از بین رفتن آن ها تاثیر بگذارد و تمامی خطوط را از بین ببرد.

چروک های گردن : حتما شما نیز به دنبال یک راه کار موثر جهت رفع چین و چروک های گردن خود می باشید ، این چروک ها برای بسیاری از افراد خوش آیند نمی باشد زیرا به مرور زمان بر تعداد آن ها افزوده می شود ، در واقع تزریق بوتاکس در اصفهان می تواند در از بین بردن این خطوط نیز بسیار کاربردی باشد.

خطوط روی پیشانی : استرس و نگرانی ، همواره در زندگی تمامی افراد وجود دارد که می تواند تاثیر خود را به مرور در صورت نشان دهد ، چروک های روی پیشانی نیز می تواند ناشی از آن باشد ، که حتی در سنین کم و نوجوانی ایجاد می شوند. تزریق بوتاکس خطوط پیشانی را از بین می برد.

خطوط اطراف دهان : بسیاری از افراد که از دخانیات ، سیگار و قلیان استفاده می کنند ، به مرور زمان با خطوط اطراف دهان خود رو به رو می شوند ، بوتاکس می تواند تاثیرات منفی آن را که سبب ایجاد خطوط اطراف دهان شده از بین ببرد. این خطوط به عنوان یکی از علائم پیری بوده که تنها در افراد سیگاری دیده نمی شود ، بلکه با افزایش سن به وجود خواهند آمد.

عوارض بوتاکس چیست ؟

مضرات بوتاکس در صورتی ناچیز خواهد بود که توسط پزشک خوب در اصفهان دکتر خورده چی انجام شود. بعد از تزريق بوتاکس در مواردی مقداری تورم و کبودی وجود دارد که طبیعی می باشد و بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

نتیجه تزریق بوتاکس در اصفهان با دکتر مهشید خورده چی

اثر گذاری بوتاکس بین 3 الی 7 روز آغاز می گردد و طی یک هفته وضعیت خطوط بهتر خواهد شد و نتایج بوتاکس بین 4 الی 6 ماه باقی خواهد ماند و برای ماندگاری این اثرات باید طی فواصل زمانی معین تزريق بوتاکس را تکرار نمایید.

مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس با دکتر مهشیده خورده چی

 1. محل تزریق را ماساژ ندهید.
 2. به مدت 4 ساعت از دراز کشیدن خودداری نمایید.
 3. به منظور کاهش تورم سریع از کمپرس یخ استفاده نمایید.
اشتراک در
اطلاع دهید
0 Comments
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات