درباره جوانسازی پوست

جوانسازی پوست : با افزایش سن و عوامل دیگر محیطی یا ژنتیکی خاصیت ارتجاعی و تولید کلاژن و الاستین پوست کاهش می یابد و چین و چروک و نشانه های پیری و افتادگی پوست صورت ظاهر می شود. ( تزریق ژل )

به دلیل تاثیر پوست بر زیبایی افراد امروزه جوانسازی پوست طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

روش های مختلفی برای جوانسازی پوست مخصوصا در ناحیه صورت وجود دارد که روش های جوانسازی به طور کلی علاوه بر جوانسازی و جلوگیری از روند پیری نقایص پوست را نیز برطرف خواهند نمود.

خدماتی که دکتر مهشید خورده چی در مورد جوانسازی پوست ارائه می دهد شامل تزریق بوتاکس ، تزریق چربی و تزریق ژل می باشد که می توانید با مراجعه به سایت و مشاهده گالری تصاویر و اینستاگرام ایشان نمونه کارهای قبل و بعد از خدمات ارائه شده ایشان را مشاهده نمایید.

جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

جوانسازی با تزریق بوتاکس

بوتاکس نوعی سم بوتولینیوم است که با تزریق مستقیم در لایه های زیرین پوست موجب فلج شدن عضلات آن ناحیه و بدون حرکت شدن در نتیجه کاهش چین و چروک و ایجاد پوست صاف خواهد شد.

تزریق بوتاکس علاوه بر زیبایی کاربرد های درمانی نیز دارد از قبیل کاهش تعریق، درمان سردرد میگرنی مزمن ، اسپاسم عضلات

جوانسازی با تزریق چربی

چربی نوعی فیلر طبیعی است که با برداشتن از یک قسمت و جایگزین کردن در محل دیگر بدن انجام می شود و به دلیل اینکه چربی از خود بدن فرد گرفته شده است هیچگونه عارضه یا حساسیتی را ایجاد نمی نماید.

چربی با وارد شدن به زیر پوست چین و چروک بین بافت ها را پر می کند.

تزریق چربی برای حجیم سازی و جبران بافت از دست رفته اجزایی مانند لب و چانه نیز انجام می گیرد.

جوانسازی با تزریق ژل

جوانسازی با ژل از متداولترین روش های جوانسازی است که ژل ها نوعی فیلر هستند که با تزریق توسط سرنگ های ریز به زیر پوست باعث پر شدن خطوط زیرین پوست می شوند.

تزریق ژل باعث کشیده شدن پوست در نتیجه قابل مشاهده نبودن چین و چروک ها خواهد شد.

تزریق ژل برای حجیم کردن بافت از دست رفته نیز انجام می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات