درباره جراحی بینی به روش باز

جراحی بینی به روش باز روشی است که محدودیت های روش اولیه جراحی بینی ( جراحی بینی اصفهان ) به صورت بسته را رفع کرده و برای بینی هایی که مشکلات جدی تری دارند و دلیل جراحی فقط زیباتر شدن بینی نیست نتیجه بهتری خواهد داشت.

جراحی زیبایی بینی امروزه متقاضیان زیادی دارد و جزء پر طرفدارترین عمل های زیبایی است ، عمل زیبایی بینی از طریق جراحی بینی به روش باز یا جراحی بینی به روش بسته انجام می شود.

تکنیک های جراحی بینی با توجه به نوع ایراد بینی و نظر فرد توسط بهترین جراح بینی تعیین می شود.

در رینوپلاستی به روش باز ، برشی بر روی کلوملا ایجاد می شود و پوست را از ساختار بینی جدا کرده سپس تغییرات را اعمال می کند و در آخر پوست بدون تغییر روی استخوان بینی قرار می گیرد.

جراحی بینی به روش باز

تفاوت جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته

در روش جراحی بینی باز ، جراح بینی به قسمت های استخوانی ، بافت نرم و غضروف کاملاً دسترسی مستقیم دارد و با دید مستقیم خود تغییرات و فرمی را که می خواهد، اعمال می نماید.

 ولی در روش بسته برش ها داخلی بینی ایجاد می شود و پوست از طریق ابزار مخصوص از ساختار بینی جدا می شود ، اکثریت جراحان بینی به علت اینکه در روش رینوپلاستی باز ، دید و دسترسی مستقیم به بینی دارند از این روش استفاده می کنند .

مزایای جراحی بینی به روش باز

  • جراح بینی برای انجام عمل بینی دید کافی دارد و محدودیتی ندارد .
  • برای انجام عمل های ترمیم بینی ارجحیت دارد.
  • برای بینی هایی که دارای ایرادات زیادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.
  • مشکلات مادرزادی بینی در این روش راحت تر برطرف می شود.
  • به دلیل اینکه جراح بینی دید مستقیم دارد، احتمال قرینه نشدن بینی بسیار کم خواهد بود.
  • برش های ایجاد شده در کناره بینی ربطی به تکنیک های جراحی بینی ندارد و در صورت صلاحدید جراح بینی به منظور کوچک کردن و متقارن سازی سوراخ های بینی ایجاد می شود.
  • مدت زمان جراحی بینی باز بیشتر از جراحی بینی بسته است.
  • با اینکه جراحی بینی باز تورم و جای برش ایجاد شده را به دنبال دارد اما اکثر جراحان بینی این روش را برای جراحی بینی اولویت قرار می دهند تا عمل جراحی بینی را با تسلط کامل و بدون هیچگونه خطایی انجام دهند.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات