جراحی بینی اصفهان

جراحی بینی اصفهان : جراحی بینی به منظور برطرف کردن ایرادات بینی با بهبود و حفظ عملکرد طبیعی همچنین حفظ تناسب با دیگر اجزای صورت انجام می شود.

افرادی که متقاضی انجام عمل بینی هستند بر اساس موقعیت مکانی خود جراحی بینی در موقعیت های جغرافیایی مختلف را سرچ می کنند ما در این مقاله در مورد جراحی بینی اصفهان صحبت خواهیم کرد.

دکتر مهشید خورده چی جزو بهترین جراح بینی در اصفهان است و افراد می توانند نمونه کارهای ایشان را با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان مشاهده نمایید.

جراحی بینی اصفهان

انواع جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی های استخوانی جزو ایده آل ترین نوع بینی برای عمل بینی است به این دلیل که هم دارای پوست نازک و هم بافت و غضروف مستحکمی است.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی های گوشتی جزو عمل های بینی مشکل به شمار می رود و به این دلیل که دارای پوست ضخیم و بافت و غضروف ضعیفی هستند.

برای موفقیت آمیز بودن عمل بینی های گوشتی باید جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی انجام شود تا با به کاربردن تکنیک های لازم و جابه جایی غضروف و عمل گرافت گذاری بافت و غضروف ضعیف بینی را تقویت کند.

از این طریق عمل بینی های گوشتی نیز موفقیت آمیز خواهد بود.

جراحی بینی طبیعی

برخی افراد از قبیل آقایان متقاضی عمل بینی طبیعی هستند. در جراحی بینی طبیعی ایرادات بینی برطرف خواهد شد و تغییرات زیادی روی بینی اعمال نخواهد شد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی بینی طبیعی عمل شده می باشد.

جراحی بینی فانتزی

بیشترین کاندیدای جراحی بینی فانتزی بانوان هستند و هدف شان داشتن بینی سربالاتر و کوچک تر است.

قابل ذکر است که عمل بینی فانتزی مناسب هر نوع چهره ای و هر نوع بینی نیست.

افرادی که دارای بافت و غضروف مناسب هستند و دارای اجزای کوچک عروسکی هستند کاندیدای مناسب برای عمل بینی عروسکی هستند.

جراحی بینی ترمیمی

ممکن است بعد از جراحی بینی فرد از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته باشد به دلیل کامل برطرف نشدن ایرادات بینی یا به وجود آمدن ایراد جدید طی جراحی اولیه بینی.

زمان مناسب برای انجام عمل بینی ترمیمی یکسال بعد از عمل بینی است تا ترمیم اسکارها و زخم های ناشی از جراحی اولیه بینی تثبیت شده و تا حد زیادی بهبود یافته باشد.

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی بسته به نوع و ساختار بینی، تخصص و تجربه جراح بینی، موقعیت جغرافیایی در افراد مختلف متفاوت می باشد و بعد از اولین مشاوره حضوری اعلام می گردد.

دکتر مهشید خورده چی
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت

درباره drkhordehchiadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 + 7 =